Hakkımızda

Safeline, 1998 yıllından günümüze İş Güvenliği üzerine hizmet veren Niyazi Yıldız tarafından Almanya’da kurulmuştur. Her türlü iş güvenliği sistemlerinin montajı üzerine hizmet veren Safeline, başta Almanya, Avusturya, İsveç, Luxemburg olmak üzere avrupanın bir çok ülkesinde sayısız başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Mercedes Benz, Bosch, Porsche, Weissach, Sachsenheim, Ludwigsburg gibi büyük projelerde görev alan Safeline 25 yıllık tecrübesi ile ile 2019 Ocak ayında Türkiye’de “Safeline İş Güvenliği Alüminyum Pvc Çelik Konstrüksiyon İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.” olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Çatı korkulukları, yangın merdivenleri ve her türlü emniyet sistemleri üreten Safeline, TÜV kontrollerinden geçmiş Alman standartlarında kullandığı malzemeler ile iş, yaşam ve kamu alanlarına iş güvenliği hizmeti vermektedir.

Devam eden projelerimiz arasında;

Mercedes Benz Stuttgart 10.000 m2 ve Porsche Stuttgart, Weissach, Sachsenheim, Ludwigsburg toplam 50.000 m2 çatılara çıkış iniş merdivenleri imalat ve montaj çalışmalarımız devam etmektedir.